HAVÁRIE:19.7. 2017 Krpy – okamžitý zákaz používání pitné vody. Na základě výsledků bakteriologického rozboru pitné vody ve veřejném vodovodu Krpy s okamžitou platností zakazujeme používat vodu k pití a přípravě stravy. Naším opatřením je okamžité čištění zdroje, potrubí a vodojemu s následnými kontrolními odběry vody. Po tuto dobu bude v obci přistaveno několik kontejnerů pitné vody pro potřeby obyvatel. O dalších opatřeních anebo odvolání výše uvedeného stavu budou odběratelé neprodleně informováni.


ODSTÁVKY:


Dne 7.8. 2017 8 - 18 hod proběhne plánovaná odstávka vody v průmyslové zóně Benátky n.J. Důvodem je realizace udržovacích prací na přívodním ocelovém vodovodním řadu DN 300, kterým je sem dopravována pitná voda z vodojemu Jiřice. Po zprovoznění může dojít k přechodnému zákalu vody, jehož výskytu nejsme schopni zcela zabránit. Za vzniklé potíže se předem omlouváme.
Dne 8.8. 2017 budeme provádět pravidelné čištění vodojemu Dobrovice "200" . V době cca 8 - 12 hod dopoledne budou bez vody ulice : Petra Bezruče, Zahradní,Vinařická, Komenského a horní část ul. Za kovárnou. Žádáme obyvatele, aby se na tuto dobu předzásobili pitnou vodou, rozvoz náhradního zásobování neuvažujeme.


Na začátek stránky Tisk
© 2008 Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. Veškerá práva vyhrazena!